napisz do nas!
ustaw tę strone jako startowa
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Regulamin Programu KULTURALNY CZŁOWIEK1. Do Programu mogą przystąpić dzieci uczęszczające do przedszkoli, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponad gimnazjalnych z Gminy Zakopane.

2. Program trwa od września 2011 roku do czerwca 2012 roku.

3. W programie biorą udział następujące Instytucje: Muzeum Tatrzańskie, Tatrzański Park Narodowy, TCKiS "Jutrzenka", Starostwo Powiatowe w Zakopanem, Biuro Promocji Zakopanego, Miejska Galeria Sztuki im. Wł. Hr. Zamoyskiego, Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego, Urząd Miasta Zakopane, Stowarzyszenie im. M. Karłowicza, Muzeum Jana Kasprowicza na Harendzie, Teatr im. St. I. Witkiewicza, Towarzystwo Miłośników Teatru im. Heleny Modrzejewskiej, Galeria Antoniego Rząsy, Willa "Atma" Muzeum Karola Szymanowskiego, Tatrzańska Agencja Rozwoju Promocji i Kultury.

4. Imprezy biorące udział w programie mogą być odpłatne i nieodpłatne.

5. Integralną częścią programu jest KARTA KULTURALNEGO CZŁOWIEKA, stanowiąca załącznik nr 1 do niniejszego regulaminu.

6. Uczestnik przystępując do programu rejestruje się do 7 października 2011 roku na stronie Urzędu Miasta Zakopane pod adresem www.zakopane.eu. Dzieci w wieku przedszkolnym i uczniów klasy 1-3 rejestrują rodzice.

7. Uczestnicy zarejestrowani w programie otrzymują elektronicznie co miesiąc kalendarz imprez biorących udział w programie. Każdy, kto się zarejestruje, będzie mógł wypowiedzieć się na forum odnośnie programu i imprez kulturalnych.

8. Uczestnik zarejestrowany w programie zbiera potwierdzenia obecności na Karcie Kulturalnego Człowieka od września 2011 do czerwca 2012 poprzez pieczątkę i datę (jedna impreza na miesiąc).

9. Aby karta wzięła udział w losowaniu nagrody, uczestnik musi zebrać 5 potwierdzeń (przedszkolaki i uczniowie klas 1-3) lub dziesięć potwierdzeń (uczniowie wyższych klas).

10. Karty należy złożyć w Wydziale Kultury i Popularyzacji Zakopanego do dnia 15 czerwca 2012 roku.

11. W wyniku losowania wybrane zostaną cztery KARTY KULTURALNEGO CZŁOWIEKA, które otrzymują nagrody i dwanaście Kart, które otrzymają wyróżnienia książkowe (po trzy na każdą grupę wiekową).

12. Nagrodami w konkursie będą urządzenia elektroniczne, np. laptopy, e-booki, konsole do gier, zestawy klocków. Nagrody ufunduje Burmistrz Miasta Zakopane. Nagrodą specjalną będzie całoroczny karnet wstępu dla dziecka i rodzica na imprezy na cały rok do danej instytucji.

13. Karty niekompletne nie będą brane pod uwagę.

14. Szkoły, z których największa liczba uczestników weźmie udział w Programie, otrzymają nagrodę.
pieniężną.
15. Burmistrz Miasta Zakopane zastrzega sobie ostateczną interpretację regulaminu programu.

16. Uczestnik rejestrując się w programie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (wymagana zgoda rodziców).

17. W ramach programu uczestnik może zdobyć potwierdzenie obecności podczas lekcji muzealnych w Muzeum Tatrzańskim i odwiedzając wystawy stałe.

 

2004-2016 C Wszelkie prawa zastrzeżone
Copyright Stowarzyszenie Przyjaciół Twórczości Jana Kasprowicza : kYc 2011
Strona główna Aktualności z Podhala